درباره ما

معرفی اجمالی گروه نرم افزاری و انفورماتیک مقیم

با سلام و عرض خسته نباشید

خدمت تمامی دوستداران مجموعه نرم افزار های مقیم ;
در این معرفی نامه می خواهیم توضیحی پیرامون چگونگی و چیستی نرم افزارها یا همان اتوماسیون های محیطی مقیم ارائه کنیم .

مجموعه نرم افزارهای مقیم ,   پیشرو در زمینه ساخت و تولید رزرواسیون آژانس های مسافرتی و مالی مرتبط  میباشد  که در صنعت و صنف خدمات گردشگری

و مسافرتی بیشتر با نام رزرواسیون مقیم شناخته میشود .

هم اکنون که این متن در حال تحریر است تعداد مشتریان این مجموعه بالغ بر ۴۹ آژانس مسافرتی و رزرواسیون هتل بصورت آنلاین و ۸۴ آژانس دیگر از نرم افزار مالی

و رزرواسیون داخلی این شرکت بهره میبرند .

از دیگر فعالیت های این مجموعه میتوان از پروژه های اختصاصی و سفارشی نام برد ,بطور مثال شرکتهای بازرگانی ودارو خانه ها.

در اینجا سعی داریم به معرفی سیستم رزرواسیون مقیم یا همان اتوماسیون محیطی خدمات گردشگری و مسافرتی بپردازیم .

 

سیستم رزرو پرواز ,هتل و تور :

این سیستم شامل دوبخش اجرایی مالی و فروش میباشد و از لحاظ پیاده سازی و ارتباط شامل دو بخش لوکال و آنلاین بوده که در زیر به شرح آن میپردازیم .

بخش لوکال   (windows application) :

بخشی که بیشترین طرفدار را بین چارتر کننده های بزرگ آژانس های مسافرتی دارا میباشد بخش رزرواسیون لوکال یا همان نسخه ویندوزی است که در شبکه

داخلی قابل نصب و استفاده میباشد .

این بخش شامل رزرو هتل رزرو پرواز رزرو تور انبار بلیت و مدیریت بلیت الکترونیک میباشد . که قابلیت خرید و فروش شناور و سهمیه ای (گارانتی هتل و چارتر پرواز)

بصورت بسیار ساده و کاربر پسند و همه فهم طراحی شده .

شما میتوانید سهمیه تعریف کنید , بلیت تعریف کنید , قیمت گذاری کنید کاربر های خود را با سطوح مختلف دسترسی معرفی نمایید و تقسیم کار کنید .

هنگامی که در حال رزرو یک پرواز و یا یک هتل هستید میتوانید در همان لحظه اوور کرده و بعد از خرید سهمیه تبدیل به شناور کنید .

یا اینکه پرواز را با یک قیمت خاص از یک مشتری خاص خریده و در همان لحظه به شخص دیگر و با نرخ ها و مدارک شرکت خود واگذار نمایید .

این قسمت بسیار بسیار قابل انعطاف بوده و در انواع رزرو ها ی مختلف در این شغل طاقت فرسا به کمک شما آمده و کار گشای شما خواهد بود .

 

باید بگوییم این بخش قلب سیستم اتوماسیون شماست ;

یعنی تمامی تعاریف اعم از ایرلاین , مشتریان , آژانس های زیر مجموعه , هتل های شناور و گارانتی , اعطای ساین و … در این بخش انجام میپذیرد .

چرا ؟

این بخش برج مراقبت سیستم شده است به این دلیل که کاربر یا همان کانتر من عزیز ما بیشتر با سیستم عامل ماکروسافتی یا همان ویندوز سازگار میباشد

و کار با این محیط برای او ساده و سریع بوده و تمامی کارها و کلید های کنترلی همانند سیستم عامل های ماکروسافتی ست پس وقت کمتری جهت آموزش اتلاف

شده و کاربر سریع با سیستم سازگار میشود .

از آنجایی که اطلاعات در این صنف بسیار مهم و لحظه ای است و توقف و مکث و اتلاف وقت هیچ معنایی ندارند پس ما عملیات های عمده راتحت ویندوز انجام میدهیم

که بیشتر با آن آشنایی داریم .

 

لوکال بودن دیتابیس شما در آژانس شما ؟

قطعی های مکرر اینترنت آمار بالای هک در جهان و بالا بودن فشار کاری این صنف دلیل لوکال بودن دیتای شماست .

پایگاه اطلاعات شما اعم از اطلاعات مالی ,اطلاعات پرواز ها و هتل ها که بسیار بسیار مهم و حیاتی هستند در آژانس شما و شبکه داخلی قرار میگیرد .که هم درصد

سو استفاده و هک پایین آمده باشد و هم اینکه در صورت قطعی اینترنت و یا هاست اینترنتی (جایی که قسمت اینترنتی سیستم در آن فضا آپلود شده) شما ,کاربر داخلی

شما آمارهای شما اعم از رک هتل و مانیفست پرواز را از دست ندهد و بتواند در این قطعی های کوتاه یا بلند مدت با آماری  که از سیستم خود دریافت می کند مسافران ,

آژانس های زیر مجموعه خود را پوشش دهد و فروش مجموعه همچنان ادامه یابد .

 

 

بخش آنلاین (web application)  :

در این بخش که بسیار بسیار ساده طراحی و ساخته شده بیشتر سرعت و دقت و امنیت مورد توجه قرار گرفته .

چرا ؟

امروزه در دنیای رایانه طراحان زیادی وجود دارند که با طرح های رنگارنگ خود وبسایت شما یا همان ویترین بیزنس شما را آرایش میکنند , اما مساله ای که مهم است : هدف از خرید یک سیستم اتوماسیون مانند رزرواسیون مقیم , انجام سریع و با دقت رزرو میباشد که این مساله شاید با زیبایی منافاتی نداشته باشد اما آگاهید که با افزایش امکانات زیبایی اضافه مطمئنا از کارایی و سرعت و امنیت سیستم کاسته میشود .

تا بحال از خود پرسیده اید که چرا در سیسستم عامل های سروری همانند  server 2012 Windows  برای بالا بردن امنیت در جستجوگرها جاوا اسکریپت و امکانات گرافیکی از کار انداخته میشوند ؟

پس پیشنهاد ما ایجاد وبسایت در دو لایه ی سیستم رزرو و سیستم مدیریت تبلیغاتی و معرفی کالا ها ست که کاملا از هم جدا بوده و هنگامی که کاربر به بخش عملیاتی وارد شد با تمامی جستجو گر های محیط مجازی و سریع و دقیق کارخود یا همان رزرو را انجام داده و مدارک را دریافت کند .

هر دو بخش در این مجموعه یعنی شرکت مقیم قابل انجام است .

اگر بخواهیم به بخش های عملیاتی قسمت آنلاین اشاره ای داشته باشیم میتوانیم از رزرو هتل,پرواز و تور به دو صورت اعتباری و رزرو با کارت شتاب نام ببریم .

فکر کنید که شما از سیت های خود به یکی از آژانسهای زیر مجموعه خود سهمیه واگذار کرده اید . دیگر لازم نیست در پایان روز آن آژانس برای شما لیست ارسال کرده و نیروهای شما مجددا آن ها را در سیستم خود وارد کنند . چطور ؟

کافیست زیر مجموعه ی شما با نام کاربری و رمز خود وارد شده ,سهمیه های خود را در بخش ارسال لیست چارتری در پنل کاربری خود وارد نماید .

یا شما میتوانید از منزل و یا دور از سیستم های شرکت خود و از مسافرت هر جا که اینترنت در اختیار دارید قیمت ها را تغییر داده و یا لیست پرواز ارسال کنید .

همینطور کاربران داخلی میتوانند با ورود از قسمت ورود کاربران بلیت الکترونیک را دریافت و ارسال کنند .

در این قسمت در عین سادگی و سرعت امکانات بسیار بسیار بالایی کنجاند شده .

 

و مفتخریم در آخرین نسخه پروازهای تمامی همکاران را در قالب پکیج در اختیارتان بگذاریم تا هم همکاران و هم بیزینس شما راحتتر و بهتر به در آمد و خدمات مناسب نائل آید .

 

امیدواریم دوستان و همکاران در صنف خدمات مسافرتی و گردشگری نهایت استفاده را از این نرم افزار برده باشند .

قابل ذکر است که بصورت شبانه روز و هر لحظه با ایده و نظرات شما در حال بهتر کردن این مجموعه و بهبودی خدمات به شما میباشیم .